Náš príbeh

Trošku o nás:

Písal sa OKTÓBER 2012 a my sme dostali ponuku na odkúpenie prevádzky vtedajšej pizzérie od majiteľov, kt. už nemali záujem o prevádzkovanie a najmä investovanie. Ponuka zaujímavá pre dvoch mladých ľudí vo veku 26r. a 21r., lenže kde nájsť toľko peňazí? Keďže sme boli obaja zamestnaní, tak sme si zobrali v tej dobe asi najdrahší spotrebný úver (iná možnosť nebola) na trhu a vkročili sme do vôd podnikania dňa 20. decembra 2012.

Bol to a aj stále je veľmi dlhý a ťažký boj, chýbali zákazníci, chýbali peniaze na výplaty, prevládali problémy s pracovníkmi, prevádzka bola zanedbaná, boli potrebné ďalšie investície a potrebovali sme splácať spotrebný úver a samozrejme platiť aj réžiu prevádzky, a to okrem iného Slovensko zažívalo najväčšiu ekonomickú krízu.

Tak sme sa rozhodli, že to budeme prevádzkovať popri práci, aby sme mali z čoho žiť, že budeme tomu venovať maximum svojho voľného času, že obetujeme tomu aj budúcu rodinu – oddialime to. Chceli sme v obci vybudovať niečo na úrovni, za čo sme sa nechceli hanbiť.

Najväčšiu pomoc a podporu sme dostávali od rodiny a blízkych a týmto im vyslovujeme veľké ĎAKUJEM. Samozrejme poďakovanie patrí aj našim pracovníkom a zákazníkom, kt. nás podporujú od začiatku a aj vďaka ním to tu vyzerá útulne.

Prevádzka sa postupne menila, ožila a v roku 2019 prebehla rozsiahla rekonštrukcia.

A dnes môžeme skonštatovať, že prevádzka vyzerá lákavo a pizza a pivo ľuďom chutí 😀 a veríme, že to takto bude aj naďalej.

P.S.: a do práce chodíme stále, preto sme to dokázali finančne zvládnuť

2019 - súčasnosť

2012 - 2018

Copyright © 2020 . Všetky práva vyhradené.